Members Login


  Latest news

 MAKS 2015 - International Aviation and Space Salon. The world's largest air show MAKS is held every two years in LII im.M.M.Gromova, in the town of Zhukovsky near Moscow.

Read more

  Summer air show "Le Bourget-2015, 15 to 21 June".

Read more


  Welcome!Ettevõte ESTEXPO OÜ loodi, et pakkuda varuosad lennunduse remont ettevõtted. Meil on käsk kvalifitseeritud spetsialistid, kes on spetsialiseerunud remont, manufaktuur ja kasutamine lennunduse tehnikat. Kõik meie ettevõtte töötajad on lennunduse insener erialasid ja suure kogemusega oma eriala, kõik töötajad on täiesti teadlik kõikidest varustuse valmistatud Ameerika Ühendriigid, Euroopas ja Venemaal. Meie töötajad pidevalt parandab nende knowledges lennunduses, võttes erinevaid kursusi powered by spetsialistid ehitus burros ja manufactories lennunduse tehnikat.Toodangu kvaliteeti meie ettevõtte poolt tarnitud vastab maailma standarditele. Me teeme koostööd ainult juhtivaid manufactories lennunduse tehnika USAs, Euroopas ja Venemaal ning sertifitseeritud lennuettevõtjad esindavad oma toodangust turgudel USAs, Euroopas ja Venemaal. Põhireegel töö ESTEXPO OU on ja jääb kvaliteetne tarnitud toodang ja kiire tarne ostjale. Sellised tulemused on saavutatud õigesti korraldatud juhtimise, kõrge kvalifikatsiooniga töötajate ja ka omades pihustatud hoidlates ja kaasaegse arvuti keskus. Kutsume koostööks kõigi huvitatud isikute ja loodan, et leiad meie firma usaldusväärne partner.
.

.


  Our partners:

  United States of America, Poland, Russia, Canada, Czech, Ukraine, Chili, Bulgaria, Belorussia, Perry, Romania, Kazakhstan, Argentina, Montenegro,
Mongolia, Brazil, Italy, Australia.

Read more

images/isob.png

Copyright ©2011 Estexpo.ee